Menu
Slogan
Your Cart

FRP Tanklı Yüzey Borulamalı Demir-Mangan-Arsenik Filtre Sistemleri

FRP Tanklı Yüzey Borulamalı Demir-Mangan-Arsenik Filtre Sistemleri
FRP Tanklı Yüzey Borulamalı Demir-Mangan-Arsenik Filtre Sistemleri
  0,00TL
  Vergiler Hariç: 0,00TL

  OAQUALINE DEMİR, MANGAN FİLTRELERİ

  Aqualine Demir, Mangan filtreleri özel mineraller sayesinde; suda 5ppm’e kadar olan  demir ve mangan miktarını, içme ve kullanma suyu standartlarına (Fe=0,2 ppm - Mn= 0,05ppm) kadar düşürebilmektedir. Bu özel mineraller için herhangi bir ekstra rejent malzemeye ihtiyaç olmamaktadır. Ayrıca suda bulunan hidrojen sülfit, metan, serbest karbondioksit ve yüksek konsantrasyonda organik artıkları uzaklaştırır.

   

  AQUALINE ARSENİK FİLTRELERİ

  Arsenik elementi Metal ile ametal arasında bir özelliğe sahip doğada en çok bulunan elementlerden biridir. Kanserojen ve toksit özelliği olan bir maddedir. Suda en çok bulunan inorganik arsenik türleri arsenit (As(III)) ve arsenattır (As(V)). Arseniğin türünü ve dağılımını suyun pH’ı, redoks potansiyeli ve sülfür, demir ve kalsiyum gibi kompleks iyonların varlığı belirler. Dünyada birçok bölgede doğal olarak oluşan yeraltı suyu arsenik kirliliği nedeniyle çok sayıda kişi arsenik zehirlenmesi riski ile karşı karşıya kalmıştır. Bu nedenle arsenik degerlerini Dünya Sağlık Örgütü'nün (WHO) izin verdiği önceki değer olan 50µg/L'den, 10µg/L'nin altına düşürmede üretimini yaptığımız Aqualine Arsenik Filtre Sistemleri çözümleri kullanmakta ve son derece başarıyla uygulanmaktadır.  

  Aqualine filtrasyon sistemlerinde insan sağlığı ön planda tutulduğundan sistemlerimizde kullanılan mineraller dünya gıda normlarına uygundur.

   

  TEKNİK ÖZELLİKLER

  WCY marka FRP tanklı
  Maksimum çalışma basıncı 6 bar
  Zaman kontrollü ters yıkama
  Pnömatik aktüatörlü kelebek vanalar (Opsiyonel elektrik aktüatör seçeneği)                                                                              
  Alt toplama yapısı ahtapot difüzör 
  PVC-U malzeme yüzey borulama  (Epoksi boyalı şase üzeri)
  Sistem giriş çıkışlarında numune muslukları ve manometreler  
  PLC bazlı Siemens logo kontrol paneli (Opsiyonel dokunmatik ekran seçeneği)
  Elektrik 220V /50 Hz / 1 pH
  Pnömatik vanaların çalışması için gerekli kuru enstrüman havası temini müşteriye aittir. Önerilen kompresör kapasitesi minimum 100 Lt/dk @ 8 bar'dır.

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez!
  Kötü İyi