Mersin Su Arıtma Cihazı Satış Servis Hizmeti

İnsanlar sağlıklı ve kaliteli su tüketmek için evlerinde, işyerlerinde ve sanayi tesislerinde su arıtma çözümleri kullanırlar. Tüketicilerin su bilinçleri arttıkça su arıtma cihazlarına olan talep daha da çok artmaktadır. Bakterilerden ve zararlı organizmalardan arındırılmış, su yumuşatma işleminden geçirilerek sertliği giderilmiş sular hem insan sağlığı için hem de suyla teması olan cihazlar için faydalı olmaktadır.

Mersin su arıtma firmaları içinde bilgi ve tecrübesi en iyi olan ekiplerden birisine sahip olan Technowater Su Arıtma sağlıklı, kaliteli, uygun maliyetli su arıtma çözümleri sunar.

Mersin, Akdeniz bölgesinde olmasından dolayı suyu kireçli ve serttir. Yoğun bir şekilde artezyen - kuyu suyu kullanılmakta ve MESKİ içme suyu hatları çok eski olmasından kaynaklı olarak taşıdığı su problemlidir. Bu yüzden başta Mersin ve Tarsus olmak üzere bütün ilçelerde su arıtma cihazı kullanımı çok yaygındır. Bu sebeple kalitesiz ve verimsiz su arıtma cihazı kullanımı Mersin genelinde çokça karşımıza çıkmaktadır. Bu duruma bir de yetersiz servis sorunu da eklendiğinde hem evlerde hem de endüstriyel alanda su arıtma genel bir problem haline gelmektedir.

Technowater Su Arıtma firması olarak, büyük ve küçük ölçekte her çeşit su arıtma cihazı ve yedek parçalarının kısmi üretim satış ve servis desteği yanında endüstriyel su arıtma (sanayi tipi su arıtma), ters ozmoz sistemleri, su yumuşatma sistemleri ve su arıtma kimyasalları satışı da yapmaktayız.

Su arıtma sistemleri, dezenfeksiyon cihazları, ters ozmoz (reverse osmosis) membranları, tuz yumuşatıcı reçinesi, her ölçekte su arıtma cihazı filtreleri, aktif karbon ve su şartlandırma kimyasalları temini / uygulaması ana ürün ve faaliyet alanlarımızdır.

Mersin Su Arıtma Cihazı Fiyatları

Mersin su arıtma cihazı fiyatları, cihazların özelliklerine ve kullanım alanlarına bağlı olarak değişmektedir. 

Genel olarak Mersin evlerinde ve sanayi ölçeğinde kullanılan su arıtma cihazları, çok sayıda parçadan oluşmuştur. Bu parçaların ve ekipmanların sayısı ve özellikleri nedeniyle su arıtma fiyatları değişken olabilmektedir. 

Su arıtma konusunda en uygun fiyatları bizimle birlikte uzmanlarımızın yapacağı teknik etüt çalışması neticesinde alabilirsiniz. Teknik ekibimiz yerinde inceleme yaparak sizin için ideal olan çözümü sunarak fiyat teklifimizi verecektir. 

Standart ürünler için web sitemizdeki su arıtma cihazı modelleri ve fiyatlarını inceleyerek sipariş verebilirsiniz.

Mersin Endüstriyel Su Arıtma Firmaları

Endüstriyel su arıtma, küçük işletmelerden büyük fabrikalara kadar sanayi ölçeğinde su arıtma ve yumuşatma çözümleridir. Özellikle sanayi ölçeğinde su arıtma projeleri konusunda taahhüt, kurulum, teknik destek, satış sonrası bakım ve danışmanlık hizmetleriyle çözüm ortağınız olarak çalışmaktayız. Sanayi tesislerinin yanı sıra restoran, kafe, hastane ve çiftlikler gibi benzeri orta ölçekli tesisler için de çözümler sunmaktayız.

Mersin başta olmak üzere Mezitli, Tarsus, Erdemli, Silifke, Anamur, Bozyazı ve Mut ilçelerinde su arıtma firmaları arıyorsanız Technowater su arıtma firması olarak satış ve servis çözümleri sunuyoruz.

Mersin Su Arıtma Servisi

Satış sonrası hizmet yeterliliğine sahip olan Technowater, en iyi servis hizmetini vermek üzere ekibini eğitmiştir. Uygun su arıtma cihazı seçiminden kurulumuna kadar her aşamada müşterilerimizin yanında yer alırız. Herhangi bir sorun olduğunda veyahut periyodik filtre ve parça değişimlerinde uygun koşulları sağlayarak memnuniyet garantili çalışırız.

Geniş yedek parça stoklarımız sayesinde her zaman ihtiyaç duyulan su arıtma ekipmanlarını depomuzdan tedarik edebilmekteyiz.

Mersin Su Arıtma Servisi Periyodik Bakım

Kaliteli ve sağlıklı su için doğru arıtma cihazını seçmek kadar, bu sistemlerin uzun ömürlü olması da önemlidir. Bu yüzden de su arıtma cihaz ve ekipmanların periyodik bakımlarının yaptırılması çok önemlidir. Eğitimli ve tecrübeli ekibi olan kurumsal bir Mersin su arıtma firmasıyla çalışmak hem sisteminizin ömrünü uzatır hem de sizi sorunlardan kurtarır. 

Periyodik su arıtma bakım anlaşması için bizden hemen teklif isteyebilirsiniz.

Su arıtma çözümleri ve teknik servis konusunda danışmak istediğiniz konular için bizimle iletişime geçiniz.

Kaliteli su konusunda bir ihtiyacınız olduğunda, Technowater Su Arıtma Teknolojileri firmasının tecrübelerinden faydalanabilirsiniz.